Főoldal

Online Programok

Programok

logo

PesText 2020 – Programok

 

 

Online programjaink korlátozott számban látogathatók. Az eseményekre az A38-oldalán lehetséges regisztrálni, az ALÁBBI LINKEN. 

Kezdés

Kedd
09.22.

Szerda
09.23.

Csütörtök
09.24.

Péntek
09.25.

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

POKET Zsebkönyvek zenés kötetbemutató – Andrzej Stasiuk: Hogyan lettem író

17:00 - 18:00

részletek

Lengyel-magyar, magyar-lengyel drámairodalom

18:00 - 19:00

részletek

Bemutatkoznak a PesText írópályázat legjobbjai

19:00 - 20:00

részletek

PesText Impró – Budapesti benyomások külföldi írók szemével

20:00 - 21:00

részletek

Élni külföld élet 2.0

16:00 - 17:00

részletek

Lengyel-magyar papírszínház workshop – A Wawel sárkánya is megnyalja a sót?

17:00 - 18:00

részletek

Élni külföld élet 3.0

18:00 - 19:00

részletek

Négyszer szép, avagy mitől szép a könyv?

19:00 - 20:00

részletek

PesText Fanzin bemutató

20:00 - 21:00

részletek

POP-UP felolvasás + Hogyan alszanak az állatok koncert

18:00 - 19:00

részletek

Shakespeare LIVE

20:00 - 21:00

részletek

Szerzői jogi kerekasztal-beszélgetés

17:00 - 18:00

részletek

Egyáltalán, doktor úr , nem tudok rendesen aludni – Csáth -kiállítás

19:30 - 21:00

Helyszíni programok

Mindenki másban utazik – Pop-Up illusztrációs kiállítás

2020. 09. 21.

-

B32 Galéria

Négyszer szép – Válogatás a visegrádi országok legszebb kortárs illusztrált gyerekkönyveiből

2020. 09. 24.

-

Petőfi Irodalmi Múzeum

Kizökkent az idő – a MOME és a PesText INSTALLÁCIÓJA

2020. 09. 22.

-

Petőfi Irodalmi Múzeum

Egyáltalán, doktor úr, nem tudok rendesen aludni – a Csáth Géza-díj kiállítása

2020. 09. 22.

-

Petőfi Irodalmi Múzeum

Beszélgetések szerzőkkel

Exkluzív videóink szeptember 21-étől folyamatosan élesednek a PesText csatornáin.

Szentiványi Nóra – Dányi Dániel

25 perc

Łukasz Orbitowski – Zöldy Áron

25 perc

Oya Baydar – Kardelen Genc

20 perc

Buket Uzuner – Szöllőssy Balázs

20 perc

Siniša Tucić – Orcsik Roland

25 perc

Svetislav Basara – Balázs Attila

25 perc

Sayfo Omar – Ivana Bodrožić – Soltész Béla

50 perc

Sabine Hossenfelder – Smid Róbert

45 perc

Borisz Akunyin – M. Nagy Miklós

50 perc

Ernesto Rodrigues – Pál Ferenc

34 perc

Steinar Opstad – Vajna Ádám

25 perc

Piotr Socha – Marzena Jagielska

25 perc

Catarina Sobral – Tarr Ferenc

35 perc

Pavol Rankov – Vályi Horváth Erika – Haklik Norbert

30 perc

Alena Mornštajnová – Garajszki Margit

25 perc